› 
 •  ›  Дизайн вітальні

  Дизайн вітальні

  Дизайн вітальні

  Для ремонту, проведеного власними руками, дизайн приміщень - предмет особливої гордості. Адже незвичайні вишукані рішення, як правило, знайдені власними силами. Але навіть якщо ці новації - результат чужої праці, то відтворення їх все одно під силу тільки людям захопленим і небайдужим.
  Таким чином, дизайн кімнати - процес хай і складний, але однозначно цікавий. Особливо важливо це для вітальні - кімнати, куди Ви обов'язково запрошуєте своїх гостей, так і Ваші домашні проводять в ній чимало часу. Як створити затишок у вітальні? Часто такого ефекту додаються за допомогою різних кольорів.

  Так, якщо на кухні доречні червоний і жовтий кольори, а також їх відтінки, то у вітальні частіше використовують синій і зелений кольори. Вони дозволяють розслабитися, створити атмосферу спокою й умиротворення.

  Важливе при цьому питання освітлення, а саме - абажур лампи, наприклад, або настінних бра. З їх допомогою можна зробити обстановку більш інтимною або, навпаки, підкреслити активність господарів квартири та їх оптимістичний погляд на життя.

  Це варто переглянути:


  Останні статті: