› 
 •  ›  Скляні двері

  Скляні двері

  Скляні двері

  У виборі дверей, які, як правило, господарі мають намір встановити у своїй квартирі, керуються двома основними принципами: міцність і естетичність. Для багатьох з нас на перше місце виходить ще й ціна дверей.
  Однак багато хто забуває про досить цікавий і вигідний варіант матеріалу для дверей - про скло. Звичайно, скажете Ви, скло - матеріал крихкий, придатний для вікон. Скляні двері - це так само дивно, як спілкування без реєстрації, якщо для Вас доречна така аналогія. Однак, і таке спілкування існує, і скляні двері - теж.

  Справа в тім, що при виробництві скляних дверей використовується особливе загартоване скло, товщина якого становить 8 міліметрів, воно обробляється при особливому температурному режимі. Звичайно, розбитися може будь-яке скло, навіть саме товсте і міцне. Проте загартоване скло, розбиваючись, не розлітається на дрібні осколки, які можуть нашкодити здоров'ю людини.

  Крім того, приміщення, в якому встановлені скляні двері, здається більш просторим і світлим. Такі двері додадуть приміщенню елегантності та вишуканості. Прослужать вони досить довго, а в вогкості не потемніють.

  Це варто переглянути:


  Останні статті: