› 
 •  ›  Венеціанська штукатурка

  Венеціанська штукатурка

  Венеціанська штукатурка

  Серед усього різноманіття сучасних покриттів для стін явно виділяється одна штукатурка. Вона легко полірується і не утворює тріщин, а після нанесення спеціального воску може застосовуватися і у вологих приміщеннях. Мова йде про венеціанську штукатурку.
  Венеціанська штукатурка призначена для внутрішньої обробки, якій часто присвоюють поняття «люкс». Різноманітність технік, якими можна наносити штукатурку, дозволяє створювати неповторні фактури мармуру. Це наче відлуння епохи Відродження, що нагадує нам про ту пору кашеміровою бархатистістю своєї поверхні, властивою тільки найвишуканішим палацам старої Європи.

  Венеціанська штукатурка володіє багатою колірною гамою. Вона наноситься настільки легко, що можна використовувати її для втілення самих оригінальних композицій. Це гідна прикраса для будь-якої вітальні або холу в готелі, ресторані чи звичайній квартирі.

  Венеціанська штукатурка володіє важливою особливістю: вона призначена тільки для інтер'єрних робіт у приміщеннях з нормальними умовами. Однак після нанесення спеціального воску матеріал може застосовуватися і в приміщеннях з підвищеною вологістю.

  Це варто переглянути:


  Останні статті: