› 
 •  ›  Французи винайшли витончені шпалери які блокують Wi-Fi

  Французи винайшли витончені шпалери які блокують Wi-Fi

  шпалери які блокують Wi-Fi

  Політехнічний інститут кожної країни славиться своїми вченими! Однак переплюнути винахід французів вдасться не кожному. Все геніальне - просто і витончено.
  Затишний спокій домашнього вогнища манить нас до себе протягом усього робочого дня. Приходячи додому хочеться сховатися від усіх світових проблем, що стало можливо завдяки французьким ученим, які винайшли шпалери, які блокують сигнали Wi-Fi і Bluetooth.

  Бути законодавцями моди у французів в крові. Навіть до розробки дизайну і технології виробництва шпалер вони здатні підійти нестандартно. Співробітники національного політехнічного інституту Гренобля розробили неймовірно ефектні шпалери для стін, здатні повністю блокувати радіосигнали на певній частоті - 2,4 ГГц. Таким чином, людина, що бажає обмежити своє спілкування з зовнішнім світом, може зробити це простим і елегантним способом - зробивши ремонт власної квартири за допомогою гарних шпалер. Технологія виготовлення тримається в таємниці, відомо лише, що в паперовій основі вдалося помістити величезну кількість гранул срібла, які здатні відбивати сигнали що надходять ззовні.

  У тому, що винахід буде користуватися попитом, не вагається ніхто. Багато комерційних підприємств і органів влади, будуть раді можливості використовувати такі шпалери з метою забезпечення безпеки даних, які можуть бути передані через інтернет або мобільні телефони. Та й звичайним мешканцям знахідка може стати в нагоді. А якщо перед поклейкою ще й здійснити звукоізоляцію стін, то тиша в такій квартирі буде повна: як від природних джерел шуму, так і від інформаційних.

  На даний момент ще немає інформації про те, якому світовому виробникові дістанеться право використовувати даний винахід. Однак, якщо шпалери будуть представлені в широкій колірній гамі, з різноманітністю фактури і орнаменту, то незабаром зможуть стати одним з найпопулярніших будівельних матеріалів. Можливо вже в 2013 році ці "шпигунські" шпалери будуть доступні у вільному продажі в країнах СНД.

  Це варто переглянути:


  Останні статті: