› 
 •  ›  Нове в утепленні будинку - енергозберігаюче скло

  Нове в утепленні будинку - енергозберігаюче скло

  Якщо ви вирішили зайнятися ремонтом свого будинку, то незабаром вам потрібно вирішити безліч питань. Однією з головних умов гарного ремонту в наших кліматичних умовах є утеплення вікон.
  Часто через недостатньо утеплені віконні проєми з дому може йти значна частина тепла. Є кілька варіантів зменшення втрат тепла. Можна замінити старі вікна на пластикові склопакети або ж скористатися практичними порадами по утепленню вже наявних вікон. Адже далеко не завжди заміна вікон виправдовує себе.

  Але ви зможете в десятки разів збільшити коефіцієнт збереження тепла в квартирі або в приватному будинку, якщо поставите на вікна енергозберігаюче скло. В останні роки таке скло виходить в топ продажів серед захисного скляного покриття. За зовнішнім виглядом енергозберігаюче скло не відрізнити від звичайного. Воно так само, як і просте скло, пропускає всередину приміщення ультрафіолетові промені. Але при цьому перешкоджає виходу назовні інфрачервоних хвиль, які випромінюються будь-якими нагрівальними приладами. Скло з жорстким енергозберігаючим покриттям можна знайти в продажу під назвою «К-скло».

  Дуже схоже по своїх характеристиках з попереднім енергозберігаюче «Е-скло» з м'яким напиленням. Його основна перевага - підвищена світлопроникаємість і прозорість. «Е-скло» здатне зберегти внутрішньо-кімнатного тепла в 5 разів більше, ніж аналогічне скло марки «К». Якщо у вашому будинку будуть стояти склопакети з таким склом, то протягом опалювального сезону можна заощадити близько 120 кілограмів рідкого палива.

  Існує і ще одна технологія виготовлення енергозберігаючого віконного покриття. На звичайне скло просто наноситься спеціальна плівка. За своїми теплофізичними якостями вона дуже схожа на попередні покриття, але вартість її, звичайно, нижче. Крім того, така плівка надає склу ударостійкість, куленепробиваємість і, за бажанням - дзеркальний ефект.

  Це варто переглянути:


  Останні статті: