› 
 •  ›  Склоблоки: матеріал для ремонту будь-якого будинку

  Склоблоки: матеріал для ремонту будь-якого будинку

  Склоблоки

  За останніми підрахунками експертів більше 2/3 всіх елітних квартир мають у своєму дизайні хоча б один елемент з декоративних склоблоків. Популярність цього будівельного матеріалу при ремонті квартир обумовлена не тільки його естетичністю, а й іншими позитивними якостями.
  За словами економічних оглядачів, склоблоки в найближчому майбутньому стануть ще більш популярними. Невибаглива установка, естетичний дизайн, простота догляду, легкий процес реставрації - все це далеко не повний перелік позитивних властивостей даних виробів. Ось кілька доказів, які привели експерти.

  1) Склоблоки - це дві товсті скляні пластини, які з'єднані під великим внутрішнім тиском. Особливо часто їх застосовують при ремонті стін у ванній кімнаті, адже вони ідеально перешкоджають розмноженню грибка. Для ванної підійдуть декоративні склоблоки, які з шиком підкреслять щойно проведений ремонт.

  2) Не менш часто скляні блоки застосовуються при обробці підлоги своїми руками. Міцна фактура даних виробів і відмінна комбінаційна можливість стануть справжнім відкриттям для природженого дизайнера. Їх відмінна характеристика - варіативність при виборі.

  Дійсно, даний товар можна не тільки придбати за різними цінами, але й купити за будь-які певні якості, які будуть вигідні для даного ремонту. Звичайно, при ремонті своїми руками більшість людей орієнтується на ціну, хоча фактурні пропозиції також варто оцінювати по достоїнству.

  3) Незважаючи на те, що баня з піноблоків своїми руками - це типова будова і їй в якості сучасної відповіді може стати сауна з склоблоків. Фахівці зазначили, що склоблоки, завдяки повітряній порожнині, чудово утримують тепло, що дозволяє їх використовувати в якості несучих стін лазні або сауни. Однак тоді потрібно використовувати жароміцний матеріал.

  Склоблоки: матеріал для ремонту будь-якого будинку

  Таким чином, було доведено, що склоблоки, будучи практичним для ремонту матеріалом, не тільки займають значну частину сегменту ринку в ремонті елітних квартир, але ще стрімко набирають свою популярність.

  Це варто переглянути:

  • Вибираємо пластикові вікна
   Як часто Ви помічаєте на вікнах старі фарбовані дерев'яні рами? Ці незручні і недовговічні конструкції поступово все...
  • Вибираємо пластикове вікно
   Вікна в певній мірі є обличчям Вашої оселі, його частиною, красою та дизайном. Вони допомагають зберегти тепло,...
  • Які пластикові вікна краще?
   Які пластикові вікна краще, як зробити правильний вибір? Це залежить від цін і властивостей вікон з одного...
  • Нові вікна
   Важко уявити, що всього 10 років тому пластикові вікна не стояли фактично ні в одному будинку, квартирі...

  Останні статті: