› 
 •  ›  Утеплюємо мансарду

  Утеплюємо мансарду

  Якщо в приватному будинку є більше одного поверху, то, швидше за все, є тут і мансарда, яку можна перетворити в затишну кімнату.
  Також в мансарді може розташовуватися ванна кімната, горище або місце для прання та сушіння білизни. Але найчастіше тут влаштовують справжній затишний куточок для відпочинку.
  Єдиний недолік, який є у мансард, - це холодні стіни, підлога і відсутність опалення. Встановити обігрівач в мансарді або батареї - не проблема, але ще краще - спочатку утеплити стіни, зробити таке саме облицювання, як в будь-якій іншій споруді.

  Кращим матеріалом для утеплення мансарди багато хто вважає ДВП. Цей теплоізоляційний матеріал товщиною в 12 мм еквівалентний дошці шириною в 5 см по своїх теплотехнічних характеристиках. Додаємо до цього відмінну шумоізоляцію, а також те, що для таких стін не страшні ніякі шкідники.

  ДВП - це м'який і легкий картон. Утеплення і стін, і підлоги цим матеріалом не складе ніяких труднощів. Плити необхідно розрізати ножем для чобіт і прибити їх цвяхами до стіни. Під капелюшки цвяхів слід підкласти дюраль і злегка притопити пластинки разом з цвяхами.

  Завдання трохи ускладнюється, якщо необхідно утеплити стелю мансарди. Спочатку плити розрізають і підганяють по площі стелі, а потім підпирають в декількох місцях палицями. Після цього ДВП прибивається таким же способом, як і обшивка стін. Перед тим, як узятися за молоток, краще захистити очі звичайними сонцезахисними окулярами.

  Якщо плити накладаються на оштукатурені стіни, то на ДВП наноситься з одного боку клей ПВА, бустилат або ж мастика на клейовій основі.

  Одночасно з оббивкою підлоги і стін краще відразу провести електропроводку.

  Якщо на ДВП будуть клеїти шпалери, то можна обійтися і без шару газетного паперу.

  Після виконаної роботи господар будинку буде завжди впевненим у тому, що його мансарда залишиться теплою і затишною в будь-яку погоду, а стіни не побояться перепаду температур і вологості.

  Це варто переглянути:

  • Дизайн саду своїми руками
   В незалежності від того, чи плануєте ви розбити сад на вже оздобленій ділянці або будете перетворювати ще...
  • Як викликати таксі в аеропорт?
   Ще зовсім недавно було прийнято зустрічати близьких в аеропорту. Але зараз, коли часті поїздки стали майже повсякденністю,...
  • Заміна ліфтового обладнання
   Якщо вам потрібно провести модернізацію або заміну ліфтового обладнання, то варто звернутися в спеціалізовану компанію. У роботи...
  • Навіщо потрібна свердловина на воду
   Коли в будинку немає стабільної подачі такого важливого ресурсу як вода, то буденне життя стає дуже складним....
  • Будинки з легких металоконструкцій
   На думку експертів будівельного ринку будівлі, створені з полегшених металоконструкцій, мають суттєві переваги перед іншими будівельними технологіями....

  Останні статті: