› 

Архів розділу Ремонт балкону

оздоблення балконів

В останні роки багато людей стали використовувати свої балкони як додаткове приміщення. Хтось обладнує зручну кімнатку для відпочинку, хтось розводить кактуси. У цьому випадку, тільки одного скління балкона явно не достатньо, потрібно надати його інтер'єру естетичного, привабливого вигляду зсередини. Варіанти оздоблення балконів можуть відрізнятися один від одного використовуваними для цього матеріалами і технологією обробки.
Утеплення підлоги на балконі

Якщо ви вирішили зробити утеплення підлоги на балконі, то необхідно відразу визначитися з типом підлогового покриття. На вибір обробки підлоги, можуть впливати різні фактори. По-перше, враховується сімейний бюджет, по-друге, яке саме приміщення виходить на балкон. Враховується смак господаря і його бажання зробити балкон опалюваним чи залишити холодним.
ремонт балкона своими руками

Многих интересует ответ на вопрос можно ли сделать ремонт балкона своими руками. Да, можно, за исключением нескольких видов работ, которые требуют специальных навыков и хорошей подготовки, которой у вас скорее всего нет. В связи с тем, что большинство балконов не очень большие, его отделка не займет у вас много времени и усилий.
ремонт балкону своїми руками

Багатьох цікавить відповідь на питання чи можна зробити ремонт балкону своїми руками. Так, можна, за винятком кількох видів робіт, які вимагають спеціальних навичок і гарної підготовки, якої у вас швидше за все немає. У зв'язку з тим, що більшість балконів не дуже великі, його обробка не забере у вас багато часу і зусиль.
Як правило, ремонт балконів і лоджій розпочинають з демонтажу старих вікон. Не шкодуйте про старі рами і потріскане скло, крізь щілини яких безперешкодно проникають вітер і холод.

Ремонт й скління балконів і лоджій

Останні статті: