› 

Архів розділу Ремонт ванної

дизайн ванної кімнати

Дизайн ванної кімнати вибираємо обов'язково виходячи з її габаритних розмірів. Звісно, що не можна в одному стилі оформляти просторе приміщення з величезним вікном і маленьку тісну комірчину, де ледь вміщується ванна і раковина для вмивання, а сам господар повинен стояти по стійці «струнко».
Сучасний ремонт ванної кімнати

Важливе місце в нашому житті займає ванна кімната. Саме там приводимо ми себе в порядок перед роботою (і не тільки), релаксуючи після якихось вимотуючих нашу душу подій, розслабляємося. Отже, потрібне ретельне планування при проведенні ремонтних робіт і виборі дизайну ванної.
Ванна кімната та санвузол - це ті приміщення в квартирі, в яких як ніде повинна дотримуватися гігієна. Їх особливостями є високий рівень вологості, що обов'язково потрібно враховувати при виборі оздоблювальних матеріалів.
? Відео - "Як класти плитку у ванній"

Чомусь ми, чоловіки, не особливо любимо робити ремонт у ванній кімнаті. Можливо, це залежить від нашої практичності, так як ми воліємо робити ремонт в тих кімнатах, де будемо постійно дивитися на своє творіння, а знаходження у ванній обмежується 15-ма хвилинами на день.

Як класти плитку у ванній
Ремонт ванної кімнати в хрущовці

Більшість будинків в Україні були побудовані ще до перебудови. Ці будинки відрізняє те, що квартири в них мають малу площу, а туалет і ванна кімната суміщені.
Ремонт ванной комнаты в хрущевке

Большинство домов Украины были построены еще до перестройки. Эти дома отличает то, что квартиры в них имеют малую площадь, а туалет и ванная комната совмещены.
ремонт ванної кімнати своїми руками

Отже, ви надумали зробити ремонт ванної кімнати своїми руками. Для його здійснення, нам треба візуально уявляти те, що ви хотіли б отримати в результаті і мати хоча б мінімальні поняття про найбільш актуальні способи обробки.
Делаем ремонт ванной комнаты своими руками

Итак, вы надумали сделать ремонт ванной комнаты своими руками. Для его осуществления, нам надо визуально представлять то, что вы хотели бы получить в итоге и иметь хотя бы минимальные понятия о наиболее актуальных способах отделки. Лучше всего, начать с экскурсии по строительным супермаркетам, так как без первого, вообще нет резона браться за ремонт ванной комнаты своими силами.
Ванна кімната і вибір ванни

Плануючи ремонт своєї квартири, Ви, звісно, не обійдете увагою ванну кімнату - невід'ємний атрибут затишного будинку. Навіть якщо Ви не дуже любите розслабитися в теплій ванній після важкого дня, все ж таки обробка цього приміщення і вибір сантехніки зіграє ключову роль у Вашому ремонті. Безумовно, найголовнішим елементом ванної кімнати є власне ванна. Як вибрати ванну, яка ідеально буде відповідати всім Вашим потребам і при цьому органічно вписуватися в інтер'єр? Давайте поговоримо про це детальніше.

Останні статті: