› 

Архів розділу Розповіді про ремонт

Кухня - це, напевно, найбільш відвідуване місце в наших будинках або квартирах. При її плануванні необхідно візуально розділити на робочу область і їдальню, для більшої практичності.

Інтер'єр кухні
Доброго дня! Хто з нас не мріє про затишний і не дорогий інтер'єр. У цій статті я не хотів би торкатися тем, як створюється vip - інтер'єр. Я, як представник середнього класу, просто опишу, який дизайн інтер'єру створений у мене вдома.

Гостьова кімната
Власники приватних будинків чудово знають, що найкращий привід зібрати у себе гостей - запросити їх в баню. Цей спосіб особливо добре спрацьовує влітку, коли городяни мучаться від планових відключень гарячої води. А після спекотної лазні так приємно відпочити за чашкою чаю, кухлем квасу, пляшкою пива (потрібне підкреслити).

БАНЯ
Доброго дня! Спальня - це особливе місце в будинку або квартирі. Усі хочуть, щоб воно було максимально комфортним, але у кожного свої поняття про комфорт і затишок. Ось моє бачення поняття комфорту, яке я втілила під час ремонту спальні у своїй новій квартирі.
Плитку спеціально вибирали спокійного, тілесного кольору, але не монотонну. Дружина, як людина творча, сказала, що на монотонній поверхні дуже помітні найменші забруднення, та й очам не так приємно дивитися. Для декоративного оформлення я купив плитку того ж відтінку, але з геометричним малюнком.
Доброго дня! Вирішив поділитися з вами тим, як я облаштував інтер'єр у кімнаті в будинку у моєї матері.

Останні статті: