› 

Архів розділу Шпалери

Як правильно вибрати шпалериПеред кожним, хто збирається розпочати ремонт у своїй квартирі, встає неминуче питання: як вибрати правильно шпалери? Шпалери створені для декорування стін і підбираються індивідуально для кожної окремої кімнати, в залежності від її призначення.

Для передпокою і кухні найбільш практичним варіантом буде товстий вініл, шпалери під фарбування або шовкографія. Такі шпалери можна мити, протирати за допомогою вологої ганчірки і навіть щітки, так як в цих приміщеннях вони найбільш схильні до забруднення.
Як правильно вибрати шпалериІнтер'єр вітальні складається, звичайно, з багатьох складових, але головним фоном для створення загальної картини вашого залу є шпалери.

Тому до вибору шпалер для залу поставтеся відповідально, і поцікавтеся тим, як правильно вибрати шпалери для залу, щоб відрегулювати його розміри, приховати недоліки, ну і, звичайно, створити певний настрій.
Власне, про що і піде мова.
Можна з упевненістю сказати, що декорування спальні є дуже відповідальним і непростим завданням. Спальня є особливою, бо вона призначена лише на перебування в ній тільки господарів квартири. Ну а така суто особиста зона повинна бути оформлена з комфортом.

наклеювання шпалер
Питанням чи можна клеїти шпалери на шпалери, цікавиться кожен, хто робить ремонтні роботи у власній квартирі. Відповідаємо негайно - всі покриття та старі шпалери перед проведенням таких робіт як обклеювання варто видалити повністю.

Чи можна клеїти шпалери на шпалери
? Відео - "Як правильно клеїти шпалери в кутах"

Ремонт власного житла - це складний процес, до того ж вельми дорогий. Якщо вам ремонтують квартиру робітники, то це коштує в три рази дорожче. І не завжди якість їх роботи відповідає вашим високим запитам. Особливо складно, коли доводиться клеїти шпалери. Це не завжди виходить так, як хотілося б. Але нічого страшного в цьому теж немає.

Як правильно клеїти шпалери в кутах
шпалери для стін

Сьогодні, ми поговоримо про шпалери для стін, про те які вони бувають. Ціни на шпалери, ми розглянемо в наступній статті. Якщо ви хочете змінити щось в своєму інтер'єрі, але велику кількість грошей і сил витрачати не хочете, можна просто поміняти шпалери. Зміна шпалер дозволить вам внести щось нове в своє життя.
металеві шпалери

Спеціально для любителів створювати інтер'єр з усього, що стосується металу, придумали металеві шпалери. Не варто думати, що ці шпалери дуже важкі або громіздкі, широкі і незручні в наклеюванні. Навпаки, вони дуже тоненькі і легенькі, оскільки складаються з двох шарів: основа - папір або флізелін, а покриття - фольга, яка або забарвлюється в металеві відтінки, або ж дійсно проходить обробку (процес оксидації), після чого і утворюється такий металевий тон.

Останні статті: