› 

Архів розділу Відео уроки

САМ СОБІ БУДІВЕЛЬНИК - це 67 відеоуроків в 4 розділах, більше 3Гб чистого відео, які допоможуть навчитися робити ремонт своїми руками, заощаджуючи при цьому велику частину свого бюджету, або робити ремонт (може тільки певні види ремонтних робіт) для інших, заробляючи при цьому цілком пристойні гроші!
Ще один варіант обробки стелі Ви побачите в цьому відео. На цей раз ми поговоримо про шпаклювання стелі. Як завжди, перш ніж починати шпаклювати, необхідна підготовка поверхні: треба змити стару побілку і штукатурку яка пагано тримається, після чого загрунтувати поверхню. Щоб стеля вийшла рівною, застосовують штукатурку, після чого її грунтують і шпаклюють.
Будь-який процес обробки стелі починається з того, що видаляють старе покриття і зачищають поверхню. Варіантів обробки стелі існує досить багато, в цьому відео уроці розповідається про те, як обклеїти стелю вініловими шпалерами і шпалерами під фарбування. Тим більше, що технологія наклеювання таких шпалер нічим не відрізняється від звичайних.
У цьому відео ми розповімо Вам про те, як штукатурити стелю. Для цього ми будемо використовувати особливу моделюючу штукатурку, яка також застосовується для обробки стін, фасадів будівель та інших поверхонь. Як відомо, варіантів обробки стелі існує досить багато. Вибір конкретного виду обробки, як правило, визначається функціями приміщення і стилем, в який оброблені інші елементи - стіни, двері, меблі.
Як відомо, відмінною альтернативою паркету і лінолеуму є ламінат. Цей матеріал просто створений для підлогового покриття: він міцний і довговічний, а його привабливий зовнішній вигляд відмінно вписується в будь-який стиль. Він імітує різноманітні породи дерева, такі, як сосна, дуб, горіх, ясен. При цьому ламінат не вимагає особливого догляду, а укладається легко і швидко. Школа ремонту спробувала з'ясувати, як правильно покласти ламінат. З нижченаведеного відео видно, що монтаж ламінату своїми руками - процедура зовсім нескладна.
Одним з найпопулярніших матеріалів для підлогового покриття є ламінат - особливі пластикові панелі з декоративним малюнком. Сьогоднішні технології дозволяють робити цей матеріал все міцніше, а пропоновану гаму кольорів і відтінків - все ширше. Ще однією важливою перевагою ламінату - і це ви побачите в нашому відеоуроці - є той факт, що укладка ламінату своїми руками є процедурою легкою і швидкою. Полотно ламінату має досить велику площу, тому, стикуючи між собою кілька елементів, ми охоплюємо відразу ж значну площу приміщення. Пластини ламінату завжди укладаються паралельно основному джерелу світла.
Можливості застосування гіпсокартонних листів не обмежуються виключно прямими перегородками і відкосами. В нього є ще одна дуже важлива перевага - гіпсокартон може гнутися, чим ще більше розширює свої можливості. У цьому відео уроці ми розповімо Вам, як можна гнути гіпсокартон.
Ми вже знаємо, що гіпсокартон є універсальним матеріалом, з якого можна виготовити практично будь-які конструкції. Поле для діяльності обмежується виключно Вашою фантазією. Цей відео урок розповість Вам про те, як кріпити листи гіпсокартону. Ви побачите, що це досить просто і доступно зробити навіть самому.
У цьому відео уроці ми розповімо Вам про те, наскільки широкі можливості гіпсокартону і які конструкції можна зробити з його допомогою.
Можливості гіпсокартону як оздоблювального матеріалу всім широко відомі. Цей матеріал здається вже незамінним в процесі ремонту. Залишилося тільки з'ясувати для себе всі аспекти роботи з гіпсокартоном, щоб працювати швидко і ефективно. У цьому відео Ви зможете побачити кілька корисних порад по роботі з матеріалом.

Останні статті: