› 
 •  ›  Будинок-трансформер

  Будинок-трансформер

  Будинок-трансформер

  Почувши термін - «трансформер», ми уявляємо собі якийсь предмет, який може видозмінюватися. Таке застосування поєднують в собі багато речей з нашого побуту. Це і дитячі коляски, і різні корпусні меблі і навіть будинки.
  Що являє собою будинок-трансформер? Найкраще такий варіант розглянути на прикладі заміського будинку.

  Що собою являють сучасні заміські будинки? Це комфортабельне житло в кілька поверхів, з балконами, лоджіями, галереями. Але наші кліматичні умови дозволяють використовувати їх, в основному, тільки в літній час. Можна перетворити будинок таким чином, що балкони будуть з'являтися на його фасаді, тільки влітку. При цьому грамотно вбудована кліматична техніка, тільки поліпшить оснащення будинку і його зовнішній вигляд.

  За допомогою спеціальних конструкцій, досвідчені будівельники зможуть кріпити їх в потрібний час, з дотриманням всіх правил техніки безпеки для Вас і Вашого будинку.

  Будинок-трансформер

  Будинок-трансформер - являє собою архітектурно-будівельну систему, в основі якої лежать технологічні і передові конструктивні рішення, які дозволяють отримувати економію на кожному з етапів будівництва котеджів і скоротити витрати на його утримання. Такі будинки можна будувати певними етапами, збільшуючи площі, об'єм, змінюючи внутрішню «начинку».

  Це варто переглянути:


  Останні статті: