› 
 •  ›  Будівництво басейнів

  Будівництво басейнів

  Басейн в наші дні не перестав бути розкішшю - рідко зустрінеш у приватних будинках басейн з чистою блакитною водою, втоплений в землю. Однак, з'явилося багато бюджетних варіантів, які дозволяють завести свій басейн будь-якій сім'ї.

  Збірно-розбірні сезонні басейни

  Збірно-розбірні басейни призначені для користування в літній період. Вони компактні. В зібраному вигляді легко входять у багажник авто. Монтувати їх простіше простого. Година-півтори і готово. Ця конструкція не вимагає спецкоммунікацій і цей факт дозволяє встановити її в будь-якому зручному місці. Головне щоб поверхня була рівна. Це важливо для встановлення. Асортимент такого роду басейнів на даний момент величезний. І відмінності між ними тільки в особливостях установки і комплектації матеріалами. Ну і звичайно ж існує різниця в напрямку думки виробника. Один завод орієнтується на легкість установки і пересування конструкції, а інший в свою чергу на те, щоб максимально наблизити до стаціонарного варіанту, і надати йому надійність і довговічність. Через свої конструктивні особливості їх обсяг досить невеликий. Ці басейни не укладаються в грунт.

  Збірно-розбірні морозостійкі

  Їх практично ніхто не розбирає, і залишають на зиму під відкритим небом. Ці басейни прослужать близько семи-десяти років, не менше. Але для цього необхідно дотримуватися певних експлуатаційних умов. Не пошкодити захисний шар, оперативно розбиратися з пробоїнами, проводити своєчасне підфарбовування пошкоджених місць. Особливу увагу потрібно приділяти зоні стиків та отворів для кріплення. При складанні басейну потрібно врахувати що варіант «під ключ» в два-три рази перевищує його вартість. Це попередження стосується конструкцій, які укладаються в землю. Перед проведенням таких робіт необхідно зробити ретельний аналіз грунту, також обов'язково потрібно з'ясувати яка глибина до місця покладів грунтових вод. За умов, що не сприяють роботі, доведеться влаштовувати дренаж. Та й рити котлован нині недешево. А в котловані створюється бетонна плита на якій проводиться монтаж конструкції. Для всіх перерахованих робіт потрібно буде втручання професіоналів.

  Дах басейну

  Зараз дуже модне будівництво даху над басейнами. Це дозволяє отримувати задоволення від плавання і купання в будь-яку погоду. Дахи в деякій мірі захищають від попадання листя, гілок і бруду в басейн. Особливо користуються популярністю павільйони із пластику у вигляді надувних кульок. Для їх складання потрібна спеціальна технологія, яка дозволяє надійно його закріпити, так що будь-який дощ не перешкода. Купол може «роз'їжджатися» і піднімати «боки» при цьому пропускаючи лише ультрафіолет. Привід може бути як ручний так і електричний.

  Це варто переглянути:


  Останні статті: