› 
 •  ›  Скляна мозаїка

  Скляна мозаїка

  Скляна мозаїка

  Скляна мозаїка є найдавнішим обробним матеріалом, ще в стародавні часи її використовували для прикрашання, як фасадів, так і інтер'єру. На італійському мозаїка означає "складений зі шматочків".
  Досить відомий дистриб'ютор-компанія "Камелот Кераміка" пропонує вашій увазі товари кращих виробників мозаїки в Європі та Китаї. У 2003 році компанія офіційно стала прямим постачальником популярної скляної мозаїки "JNJ mosaic".

  Хотілося б відзначити, що більш доступного облицювального матеріалу, ніж скляна мозаїка немає. Основними перевагами над конкурентами є жаростійкість, міцність, стійкість до впливу хімікатами.

  Нема кращого застосування мозаїки ніж, на кухні, в басейні, в лазні, вона є ексклюзивною частиною інтер'єру. Авантюр - напівдорогоцінне каміння, дуже часто "декорує" мозаїку. Прогрес у виробництві досяг таких висот, що можна, за бажанням, зробити "золоту мозаїку".

  Найдорожчі й вишукані картини світу тепер можуть бути вашими. Завдяки новій методиці компанії "Камелот Кераміка", вона виконує як стандартні мозаїки, так і ексклюзивні замовлення.

  Скляна мозаїка відмінно підійде під будь-який інтер'єр, вона створить атмосферу свята у вас вдома. Кожен шматочок формує цілу картину, якою не можна не захоплюватися. Матеріали досить міцні, що теж важливо.

  Що стосується ванних кімнат, то мозаїка дійсно прикрасить їх, ви будете відчувати легкість і невимушеність у ванній, насолоджуючись чудовою картиною. Мозаїки "JNJ", "Altra", "Radical" перетворять ваш басейн у райський куточок, де ви зможете відпочити і чудово провести час.

  Це варто переглянути:


  Останні статті: