› 
 •  ›  Байрамікс

  Байрамікс

  Простій людині важко орієнтуватися у виборі сучасних будівельних матеріалів. Часом складно зрозуміти, який матеріал використовувати для оздоблення стін. Якщо клеїти шпалери не хочеться, можна оздобити стіни декоративною штукатуркою - байраміксом. Це натуральний оздоблювальний матеріал за доступною ціною і технологією використання.
  Байрамікс використовують практично скрізь: на станціях метро, в концертному залі, у фешенебельному ресторані, їм оформляють дизайн інтер'єру в котеджі чи квартирі. До складу матеріалу входить акриловий полімер і мармурова крихта. Оброблена ним поверхня унікальна, причому наносити її можна на будь-яку поверхню, чи то стіна з бетону або гіпсокартону, з ДСП або дерева. Все залежить від фантазії та ідей при оздоблювальних роботах.

  Штукатурка байрамікс чудово виглядає і до того ж володіє унікальними якостями. Її можна застосовувати практично скрізь, і коли йде будівництво в Києві, і в районі з холодним кліматом, і, навіть там, де негативних температур не буває взагалі.

  Байрамікс вільно пропускає вологу і відрізняється великою міцністю. Це покриття пожежобезпечне і екологічно чисте. Якщо воно використовується в підприємствах громадського харчування або торгівлі, то передбачається можливість обробки поверхні санітарно. Дана штукатурка випускається різної кольорової гами, в межах 36 варіантів кольору і можна бути спокійним у виборі підходячої колірної гами.

  Якщо ви хочете провести оздоблювальні роботи самостійно, необхідно уважно читати інструкцію на упаковці. При проведенні робіт головна вимога полягає в підготовці поверхні стіни. Вона повинна бути гладкою, рівною і чистою. Якщо все не так, потрібно обов'язково провести підготовчу роботу і дати поверхні стіни підсохнути. Робота проводиться при плюсовій температурі, занадто спекотно теж не повинно бути. Найоптимальніша температура 5 - 25 градусів. Наноситься штукатурка звичайним способом з використанням малярних навиків.

  Якщо є сумніви в майбутніх роботах, довірте їх проведення фахівцям. Так буде надійніше.
  Адже погодьтеся, незадовільний результат і зіпсований матеріал ніякими грошима відшкодувати не можна. Розумніше буде керуватися принципом - кожна людина нехай займається своєю справою і виконує роботу професійно.

  Це варто переглянути:


  Останні статті: