› 
 •  ›  Шліфування паркету

  Шліфування паркету

  Шліфування паркету

  Шліфування паркету (ще його називають циклювання) - це процес зрізання з поверхні паркету верхнього шару. Паркет шліфують для того, щоб прибрати всі недоліки, видалити стару фарбу і ідеально вирівняти паркет, для подальших робіт, зокрема нанесення лаку. В ідеалі шар зрізаного дерева не повинен товщиною перевищувати 1 мм.
  Виконується шліфування спеціальними шліфувальними машинами, які розрізняються по області їх застосування на плоскошліфувальні, барабанні шліфувальні й кутошліфувальні.

  Шліфування паркету проводиться у кілька етапів. На першому етапі необхідно використання барабанної шліфувальної машини. Вона робить грубе шліфування, знімає старий шар лаку і дерева. Більш тонку роботу виконує машина плоскошліфувальна, а в кутах і всіх важкодоступних місцях потрібно вдаватися до допомоги кутової шліфувальної машини.

  Відразу після шліфування на паркет наноситься перший шар лаку, що оберігає поверхню від пошкоджень та вологи. Між нанесеннями наступних шарів лаку використовується проміжна шліфовка паркету.

  Після виконаних робіт ваша підлога готова до установки плінтусів.

  Це варто переглянути:


  Останні статті: