› 
 •  ›  Вивіз сміття

  Вивіз сміття

  Будівельна справа не без мінусів. Всі прекрасно знають і розуміють, щоб побудувати будинок або зробити ремонт в квартирі без сміття не обійдеться. Мішки з обривками старих шпалер, штукатуркою і всілякими будівельними відходами стоять на сходових клітках або в квартирі.

  Вивіз сміття
  В сміттєпровід їх не викинеш. Відразу ж почнуться закиди з боку мешканців і сусідів по квартирі. Що робити і куди звернутися?

  Уже не перший рік працює служба вивезення сміття. Компанія, що займається цією проблемою, має договір з сміттєвими звалищами міста. Там послуги тепер платні. Просто вивезти і вивалити сміття зараз неможливо. Якщо зловлять, то штраф великий. А звалища міські на офіційному статусі. Тому компанії, які надають послугу вивезення сміття і вивіз грунту, в обов'язковому порядку укладають договори між звалищами і своєю фірмою. За це йде оплата. Причому деколи не маленька.

  А великі будівельні об'єкти? Там сміття і будівельні відходи обчислюються тоннами. Послуга вивіз сміття просто необхідна. Сміття забруднює екологічно навколишнє середовище. "Зелена міліція", яка працює у всіх куточках України, любить не добросовісних будівельників і влаштовує спеціальні рейди, перевірки. Якщо на будівельному об'єкті багато не вивезеного сміття або забрудненого грунту, то вони, мають право оштрафувати господаря об'єкта. Чи то, компанія або приватна особа.

  Дамо пораду, вона обов'язково стане в нагоді, якщо ви затіяли ремонт.

  Запам'ятайте перед обклеюванням шпалер потрібно читати інструкцію, прикладену до цього паперового винаходу людства, уважно. Шпалери бувають як легкими паперовими, так і важкими, з художніми нанесеннями.

  Вибравши неправильний клей, що невідповідає до вашого типу шпалер, ризикуєте зіпсувати весь результат роботи. А поклейка шпалер, трудомістка робота. Насправді, для того щоб шпалери лягли на стіну ідеально, потрібно попередньо провести підготовку поверхні. Наші фахівці чудово знають, як вирівняти і грунтувати стіни, зробити шпаклівку.

  Але навіть на ідеально рівну, підготовлену поверхню шпалери наклеїти під силу далеко не кожному. Шпалери після проклейки можуть розійтися по швах, і погану роботу приховати вже буде неможливо. Не намагайтеся поклеїти шпалери самостійно, це справа професійних майстрів, адже кожен тип шпалер індивідуальний і вимагає певного втручання.

  Обов'язково при проведенні будівельних робіт не забувайте про вивезення відходів від будівництва та сміття. Не забруднюйте сміттям навколишню територію. Це перш, за все потрібно вам. Вивіз сміття і вивіз грунту, доступна послуга. Її завжди можна замовити.

  І знову про шпалери.

  Що важливо, при виборі шпалер і розрахунку площі обклеюваної поверхні, потрібно враховувати, що малюнок шпалер потрібно підбирати на стиках. Тобто потрібно враховувати, що будуть залишатися так звані обрізки. Отже, купувати більшу кількість шпалер.

  Запам'ятайте цю пораду від ntk.com.ua. Обов'язково поділіться нею з вашими знайомими.

  Це варто переглянути:

  • Як зробити ремонт в квартирі своїми руками?
   Найважливішим питанням для переважної більшості громадян нашої країни є житлове. Для того, щоб чоловіку і жінці створювати...
  • Ремонт покрівлі: з чого почати
   Мати власний заміський будинок - мрія кожної людини. Безсумнівно, будинок має безліч переваг перед міською квартирою, але...
  • Як вибрати радіатор
   Враховуючи, що опалення є однією з центральних систем життєзабезпечення в нашому будинку, потрібно з особливою ретельністю підбирати...
  • Монтаж вагонки в ремонтних роботах
   Дерево - один з найпоширеніших матеріалів, широко використовуваних в будівництві і ремонті. З його допомогою можна створювати...

  Останні статті: