› 

Архів розділу Ремонт кухні

Як зробити стелю з гіпсокартону на кухні

Кухня - одне з найважливіших приміщень будинку, де проводять досить багато часу всі члени сім'ї. Це приміщення, де так важливо поєднати красу, затишок і при цьому врахувати всі нюанси приміщення.
Ремонт маленької кухні

Ремонт маленької кухні - завдання не з легких. Необхідно точно прорахувати кожен елемент декору і скласти ретельно пророблений план робіт.
ремонт підлоги на кухні

Про те як зробити ремонт підлоги на кухні написана не одна стаття. Команда ntk.com.ua вирішила допомогти вам і зібрати саме цікаве на цьому сайті. Якщо поверхня підлоги рівна по всій площі кухні, не скрипить і не прогинається при ходьбі під ногами, виконується косметичний ремонт підлоги. 
Є багато варіантів ремонту кухні в хрущовці, проте всі їх ріднить потреба модернізації малої площі. Квартири такого типу розрізняються незручністю планування та маленькою житловою площею.

Ремонт кухні в хрущовці
Ремонт кухні

Говорючи про ремонт кухні, ми розглядаємо насамперед дизайн. Адже безпосередньо від загальної концепції майбутнього інтер'єру кімнати і залежатиме підбір матеріалів для ремонту, кольорова гама та спосіб освітлення « кабінету господині квартири».
Меблі для кухні

Коли всі ремонтні роботи залишаються позаду, приходить черга вельми і вельми приємних клопотів - це вибір меблів і створення інтер'єру приміщення. У випадку з кухнею все ще цікавіше, оскільки кухня - це, поза всяким сумнівом, своєрідне «серце» будинку.
кухня своїми руками

Без сумніву, кухня - це найважливіше місце в квартирі, після спальні, звичайно. Саме на кухні збирається вся сім'я після роботи-навчання. На кухні обговорюються проблеми і приймаються рішення. Там заварюють каву коханим, і з особливою турботою готують обіди та вечері. Але ремонт цієї кімнати своїми руками рідко проходить без помилок.

Останні статті: