› 

Архів розділу Новини

В незалежності від того, чи плануєте ви розбити сад на вже оздобленій ділянці або будете перетворювати ще не готову ділянку - треба добре продумати розташування всіх споруд, квітників і рослин.

Дизайн саду
Ще зовсім недавно було прийнято зустрічати близьких в аеропорту. Але зараз, коли часті поїздки стали майже повсякденністю, потреба виїжджати усією родиною для зустрічі близьких відпала. Людина у відрядженні або мандрівник може без проблем викликати таксі в аеропорт із залу прильоту.

таксі в аеропорт
Якщо вам потрібно провести модернізацію або заміну ліфтового обладнання, то варто звернутися в спеціалізовану компанію. У роботи з заміни вантажопідйомного обладнання входить: діагностика металоконструкцій, демонтаж старого обладнання, установка нового устаткування, здача ліфта наглядовим і інспектуючим органам і представникам організації-власника ліфта, пусконалагоджувальні роботи.

Заміна ліфтового обладнання
Коли в будинку немає стабільної подачі такого важливого ресурсу як вода, то буденне життя стає дуже складним. Люди, які проживають у віддалених районах, більш частіше і гостро стикаються з питаннями налагодження надійного джерела води.

свердловина на воду
Ванну кімнату можна назвати справжньою душею будь-якої квартири. Саме тут, навіть в самому шумному будинку, можна провести час в тиші і спокої.

Металева раковина
На думку експертів будівельного ринку будівлі, створені з полегшених металоконструкцій, мають суттєві переваги перед іншими будівельними технологіями. На будівництво таких будівель не треба витрачати великих сум, будуються вони в короткі терміни, а також дозволяють втілити будь-які архітектурні рішення.

Будинки з легких металоконструкцій
шпалери які блокують Wi-Fi

Політехнічний інститут кожної країни славиться своїми вченими! Однак переплюнути винахід французів вдасться не кожному. Все геніальне - просто і витончено.
Унікальна ванна-шафа

Дизайнером з Нідерландів Анною ван дер Лей винайдений своєрідний голландський аналог звичайної фінської лазні. Він поєднує в собі вбиральню і ємкість для купання.
Склоблоки

За останніми підрахунками експертів більше 2/3 всіх елітних квартир мають у своєму дизайні хоча б один елемент з декоративних склоблоків. Популярність цього будівельного матеріалу при ремонті квартир обумовлена не тільки його естетичністю, а й іншими позитивними якостями.
Як відомо, ринок оздоблювальних матеріалів розвивається дуже динамічними темпами. Однією з найбільш цікавих новинок останніх років є так званий гранітний килим.

Останні статті: