› 

Архів розділу Ремонт підлоги

Як правильно вибрати ламінатНа сьогоднішній день багато власників квартир надають перевагу ламінату, ніж паркету з дерева, який через певний час вигоряє на сонці, вимагає особливого догляду, а також шліфування і покриття його лаком.

Ламінат екологічний, та й представлений на ринку виробників ламінату у величезній кількості асортименту.

Але як правильно вибрати ламінат для дому, ніколи не маючи з ним справи? Для цього слід знати основні його характеристики.
Ремонт свого житла і його облаштування - це дуже важлива справа. Будинок повинен бути охайний і свіжий. Потрібно хотіти повернутися додому. Звичайно ж не тільки через те, що там зроблено першокласний ремонт, але й тому, що там живуть особливі люди.

? Відео - "Який ламінат краще"

Який ламінат краще
? Відео - "Як класти плитку на підлогу"

Крім описаних основних видів у продажу можна знайти більш екзотичні, такі як скляна, металева або дуже цікавий матеріал полімерна плитка з ПВХ, так що, вибір ваш звичайно за вами.

Як підготувати поверхню підлоги перед тим як класти плитку?

Поверхня для будь-якого типу покриття повинна бути відповідним чином підготовлена: бути рівною, вільною від бруду, пилу і попереднього покриття, якщо вони було.

Як класти плитку на підлогу
наливна підлога своїми руками

Технологія заливки наливної підлоги має на увазі очищення і знепилювання поверхні. Після чого - весь периметр, стики плит і тріщини, необхідно замастити ремонтною сумішшю. У тому випадку, якщо після демонтажу залишилися сліди бітумної мастики, які неможливо видалити, достатньо буде покрити підлогу шаром бетоноконтакту з використанням великої фракції керамзитового піску.
швидкотвердіюча наливна підлога

Чи буває швидкотвердіюча наливна підлога? Буває! В даний час такі підлоги - невід'ємна і необхідна конструкція при ремонті. При проведенні робіт із влаштування наливної підлоги досить часто можна зіткнутися з труднощами в отриманні ідеально рівної поверхні. Особливо це стосується приміщень з великою площею, в сотні квадратних метрів.
Художній паркет

Виробництво та монтаж художнього паркету складно назвати ремеслом. Ці маленькі дерев'яні дощечки складаються майстрами в дивовижні візерунки, унікальні композиції, які можна порівняти, скоріше, з витвором мистецтва. Комбінування різних порід деревини, що відрізняються не тільки кольором, але і фактурою поверхні дозволяє створювати композиції, які вписуються практично в будь-який стиль інтер'єру.
тепла підлога

Однією з основних переваг, якою володіє тепла підлога, є - комфорт. Комфорт, який ви отримаєте, встановивши теплу підлогу, буде радувати вас, кожного разу як ви будете проходити по підлозі.
Тепла водяна підлога

Для обігріву приміщень використовуються різні опалювальні прилади: радіатори, конвектори і т.д. Всі вони, поряд з певними перевагами, мають і серйозні недоліки. Головним з них є те, що нагріте в одному місці (зазвичай біля зовнішньої стіни, під вікном) повітря відразу піднімається вгору, тоді як воно потрібне в нижній частині приміщення, там, де знаходяться люди. Проте, згідно законів теплофізики, шари повітря опустяться вниз тільки після того, як охолонуть. У результаті, щоб досягти певного рівня комфорту, потрібно витрачати більше енергії на опалення з тієї простої причини, що доводиться гріти стелю!
дворівнева підлога

Дворівнева підлога народжує асоціації з театральними підмостками. Але це - всього лише дизайнерський прийом. Сцена розділила приміщення на дві функціональні зони - робочу і місце відпочинку.
обробка підлоги

В когось слова «ремонт своїми руками» викликають панічний жах і страх в очах. Якщо ви не боїтеся труднощів, тоді обробка підлоги цілком вам під силу. Безумовно, такий ремонт зажадає від вас не мало вільного часу і певних знань, але це того вартує.

Останні статті: