› 

Архів розділу Меблі

Металеві лавки сьогодні є необхідним і дуже популярним елементом дизайну, застосовуваним при благоустрої парків, вулиць та присадибних територій. Так як метал дуже добре гармонує з пластмасою, деревом та іншими матеріалами, лавки з нього користуються величезним попитом.

Металеві лавки
Багато людей думають, що міняти оббивку на дивані страшнувато, раптом прогадаєш в розмірах, але це зовсім не означає, що зміна оббивки буде дуже важкою роботою. Деякі не хочуть морочити голову і довіряють цю справу фахівцеві.

? Відео - "Оббивка дивана своїми руками"

Оббивка дивана
Для виготовлення кухонного дивана, в першу чергу вам знадобиться малюнок, потім треба порахувати всі розміри, будьте уважні, щоб диван став у те місце, куди ви задумали.

Кухонний диван
вибираємо корпусні меблі

Сучасні виробники меблів пропонують величезний асортимент самої різної продукції. В магазинах меблів можна придбати готові моделі, замовити виготовлення відповідно до власних розмірів і дизайну.
білоруські меблі лоран

Досить відома всьому світу компанія «Лоран» займається таким родом діяльності, як виробництво та реалізація меблів. До складу білоруської компанії входить безліч фірмових магазинів, які розташовані по всьому світі, в тому числі магазини меблів у Львові.
догляд за фарбованими і лакованими меблями

Для догляду за фарбованими і лакованими меблями в магазинах не зустрінеш спеціальних засобів. На полицях магазинів в основному присутні універсальні засоби. Але не всі знають, що в їх складі знаходиться речовина, здатна за короткий термін сильно зіпсувати лаковану поверхню меблів.

Останні статті: