› 

Архів розділу Каміни

Как построить камин своими руками

Наверное, многие из вас задумывались о том, как построить камин своими руками. Согласитесь, ведь это здорово имея камин, усесться возле него в кресло с журналом или просто отдыхать с друзьями или семьей, наблюдая за потрескиванием дров. Вы можете позволить себе построить камин в обычной хрущевке, на любом этаже.
камин на дровах

Интерьер квартиры - это как живой организм, у которого есть свои порядки и устройство. Камин - это та часть интерьера, к которой у каждого свое особое отношение. Функция камина на дровах не заканчивается на обогреве, обычно это такое место в квартире или доме, в котором  собирается вся семья и гости, проводя вместе время.
як побудувати камін своїми руками

Як добре було б побудувати камін своїми руками, щоб коротати біля нього зимові вечори в колі родини або сидіти в кріслі з книжкою, насолоджуючись потріскуванням полін! І навіть якщо ви живете в типовій квартирі на ...надцятому поверсі, ви можете дозволити собі розкіш мати камін!
камін своїми руками

Улюблене і найдоступніше місце відпочинку городян - дача. А для створення відповідного «відпускного», романтичного настрою на дачі просто зобов'язаний бути камін! Однак, встановлення каміна «під ключ» у відповідній компанії обійдеться в суму не менше 30 тисяч гривень. Але як бути, якщо ви не готові платити такі гроші? Відповідь проста - зробити камін своїми руками!
оздоблення камінів

Чудово, якщо камін правильно спроектований і вдало побудований! Такі каміни на дровах будуть справно дарувати вам тепло і радувати живим вогнем. Проте, вам би ще хотілося, щоб камін прикрашав інтер'єр, чи не так? Гарне оформлення камінів цілком може бути виконано своїми руками.
кутовий камін своїми руками

Один з найефектніших видів камінів - кутовий камін. У приватному або заміському будинку можна поставити на радість собі та гостям справжній кутовий камін на дровах. А в квартирі буде чудово виглядати фальшкамін з гіпсокартону, в топку якого можна вмонтувати електроочаг.
декоративний камін

Ах, як хотілося б мати камін у вітальні власної квартири! Але, на жаль! У більшості випадків влаштувати справжній камін на дровах у квартирі неможливо. Проте цілком можливо виготовити декоративний камін своїми руками. Фальш камін чудово впишеться навіть в інтер'єр однокімнатної квартири.
каміни з цегли фото

Камін - прикраса будь-якого будинку. Існує безліч різновидів камінів, але більшість власників будинків воліють мати у вітальні або кабінеті справжній, солідний, добротний камін з цегли. Викласти цегельний камін своїми руками - наука не з простих. Однак все можливо, було б бажання і терпіння.
каміни на дровах своїми руками

Каміни на дровах це найпростіші печі з відкритою топкою у вигляді ніші. Обігрів приміщення відбувається виключно за рахунок променистої теплової енергії. Віддача тепла каміна складає 10-20%, решта тепла в прямому сенсі слова вилітає в трубу. Тому говорити серйозно про опалення житла за допомогою каміна в нашому кліматі, мабуть, не варто. А ось для створення затишку і особливого романтичного оточення, для підняття настрою каміни на дровах підходять якомога краще.

Останні статті: