› 

Архів розділу Вікна

потіють вікна

Зазвичай, при новосіллі або при капітальному ремонті в квартирі, все починається з заміни вікон. І це дуже навіть правильно і розумно, тому що останнім часом стало популярним піклування в першу чергу про економію коштів за теплоенергію. Тому, металопластикові вікна затребувані на ринку. Звичайно, не всі ще встигли поміняти свої вікна, але може й не варто поспішати?
монтаж пластикових вікон

Найбільша кількість проблем з установкою вікон виникає через не правильний чи поганий монтаж. Навіть якщо монтажники професіонали, не полінуйтеся уважно контролювати їх роботу. Наша школа ремонту спробує допомогти вам, яким чином найбільш правильно монтувати пластикові вікна.
переваги пластикових вікон

З кожним днем нові технології все більше заповнюють ринок. Ось так, 10 років тому з'явилися пластикові вікна, які з кожним днем набирають оберти популярності. Варто зазначити, що вони мають безліч переваг, які не характерні для звичайних дерев'яних вікон.
Поговоримо про пластикові вікнаВікна з пластику на сьогоднішній день є найбільш популярним продуктом серед всіх варіантів оформлення, облаштування вікна. Однак, вибираючи пластикові вікна, варто знати деякі нюанси, особливості з конструкції - тільки тоді можна розраховувати на те, що серед величезного асортименту ви зможете вибрати саме те, що вас влаштує в максимальному ступені.
Металопластикові вікна компанії

Зараз важко собі уявити сучасну квартиру або сучасний будинок без металопластикових вікон. Вони стали досить популярні в застосуванні. На сьогоднішній день існує безліч модифікацій вікон. Вони можуть відрізнятися металопластиковим профілем, склопакетом та іншими характеристиками. Досить популярними на сьогоднішній день є вікна, виготовлені з використанням якісного профілю VEKA.
пластикове вікно не закривається

Ще кілька десятиліть тому пластикові вікна були ознакою розкоші, зараз вони з'явилися практично в кожній квартирі. Основною перевагою цих вікон, яка забезпечила їм величезну популярність, є їх надійність і довговічність. Проте, в процесі експлуатації можуть виникати різні несправності, що вимагають втручання людини та проведення ремонтних робіт.

Останні статті: