Архів розділу Все про будівництво

Землебітні і глинобитні конструкції



Техніка їх будівництва полягає у використанні землі як основного будівельного матеріалу. Міцність стіни в цьому випадку досягається або ущільненням матеріалу (землебітні конструкції) або армуванням його органічними матеріалами, наприклад соломою (глинобитні конструкції).

Вогнетривка цегла

Звичайна керамічна цегла не здатна витримати сильного жару. При температурі більше 1000 градусів вона спочатку плавиться, а після охолодження кришиться. У звичайних печах, побудованих всередині будинку, температура рідко перевищує плюс 800 градусів, тоді як в банних показник набагато вище. Тому для кладки печей в лазнях найчастіше використовується особлива вогнетривка цегла, виготовлена з тугоплавкої глини.

Встановлюємо зсувні ворота

На сьогоднішній день ринок представлений великим вибором воріт. Кожен має свої переваги та недоліки, а також виготовлений з різного матеріалу. Досить популярними є зсувні ворота. Принцип роботи полягає у переміщенні полотна уздовж стіни або огорожі, залежно від того, де воно розташоване.

Природний камінь в сучасному будівництві

Будь-який сучасний будинок стає затишним, набуває природність і індивідуальність, якщо в його обробці використовується природний камінь.
Зовсім новим словом у виробництві вікон стали поліефірні склопластики. Цей матеріал має масу переваг: відмінно проводить тепло, але при цьому не чутливий до впливу навколишнього середовища; міцний, довговічний, має антикорозійними властивостями, стійкий до впливу вологи і перепадів температур.

Вхідні двері з пластику

Є такі види вхідних пластикових дверей що мають можливість відкриватися і закриватися всередину, так і назовні. Тим самим ці двері ведуть до використання або самої звичайної, або дуже посиленої фурнітури. Для цього виду вхідних дверей застосовуються різні додатки: засувки, штульпові елементи, електричні приводи відкривання та інші додаткові елементи.

Висаджуємо сосни на присадибній ділянці

Кедрова європейська сосна (європейський кедр) - найбільш поширений вид сосни, що виростає в Україні. Упереміш з модриною і ялиною такі сосни ростуть в Карпатах. Високогірні райони Західної Європи теж засаджені соснами. Це дерево внесено до Червоної книги і підлягає екологічному захисту. Вирубка і промислова експлуатація їх насаджень заборонені, тому, їх застосування в господарстві практично зведено до нуля.

Будівництво котеджу під ключ

Отже, ви нарешті придбали земельну ділянку і бажаєте розпочати будівництво власного котеджу. Але, як підшукати найкращу будівельну компанію? Багатьом з нас здається, що вибрати необхідну компанію не викличе особливих труднощів. Сайти та газети рясніють такими оголошеннями. Причому деякі з оголошень здаються досить привабливими, тому як обіцяють швидке виконання робіт по неймовірно невеликим розцінками.

Техніка - допомагає будувати

Сучасна техніка - «політ» інженерно-технічної думки, без неї не можливе жодне велике будівництво об'єкта. Людина за своєю натурою допитлива. Перебуваючи поруч з огородженим майданчиком, він обов'язково в міру можливості спробує з'ясувати "що ж там відбувається?». Але, проходячи повз вже побудованих, дивовижно гарних, органічно «вписаних» в інфраструктуру міста, унікальних архітектурних споруд, ми не завжди задаємся питанням: «А з чого все починалося?».

Який паркан вибрати для своєї ділянки?

У Стародавній Русі наші предки не знали що таке паркан. Але знали що таке заплот (те ж що й паркан). Але цей древній паркан був дуже масивним і встановлювався для оборони не будинку, а цілого давньоруського міста. Це була конструкція з великих колод та закріплених на них жердин.

Останні статті:

  • Землебітні і глинобитні конструкції
  • Вогнетривка цегла
  • Встановлюємо зсувні ворота
  • Природний камінь в сучасному будівництві
  • Склопластик - нове слово у виробництві вікон
  • Вхідні двері з пластику
  • Висаджуємо сосни на присадибній ділянці
2leep .com