› 

Архів розділу Все про будівництво

Заливка фундаментуПри самостійному зведенні будинку потрібно брати до уваги кожну деталь, починаючи з розробки проекту будинку і закінчуючи придбанням будівельних матеріалів у необхідній кількості. Найдрібніша помилка в кращому випадку позначиться на збільшенні витрат при будівництві будинку, а в гіршому може викликати сумнів у безпеці і його експлуатації надалі.

мінералізована вата

Мінеральна вата є негорючою і гідрофобною ізоляцією. Найчастіше мінвата використовується для утеплення, в ході будівельних або реконструкційних робіт. Сьогодні такий утеплювач роблять на основі високих технологій, що дозволяє зробити його безпечним для людини і дуже економічним будівельним матеріалом.

Щоб вирішити різноманітні інженерні та геологічні завдання: визначення потужності зсувних масивів і поверхонь ковзання, оцінка карстонебезпеки, вивчення стану і будови грунтового масиву; обстеження підземних і наземних будівель, автодорожніх та залізничних насипів сьогодні застосовуються геофізичні дослідження.

Геофізичні дослідження
Технологія укладання бруківки

Бруківка - це матеріал, який може прослужити дуже довго. Все залежить від правильної технології укладання бруківки і хорошої підготовки поверхні.
Укладання бруківки

6-сантиметрова гладка бруківка підійде для покриття автозаправок. Для парків та скверів достатньо і 4,5 см. Бетон в якості основи передбачає більш тонку бруківку. Кількість бруківки рекомендується купувати більше, ніж потрібно при підрахунках.
Багато порід собак, такі як німецька вівчарка, для нормальної життєдіяльності вимагають перебування на вулиці протягом певного часу. Мисливські собаки повинні отримати загартування, яке неможливе без свіжого повітря і умов поза закритого приміщення. Добрий господар завжди подбає про свого улюбленця і забезпечить йому відмінну будку.

Будка для собаки своїми руками
Як класти бруківку

Бруківка вже протягом багатьох років користується величезною популярністю, особливо у власників заміських будинків і дачних ділянок. Причина тому, перш за все, відносно невисока вартість бруківки і разом з тим прекрасний зовнішній вигляд і тривалий термін служби.
Професіонали до ваших послуг

Кожна людина знає, що якісно виконати будь-яку роботу здатні тільки справжні професіонали своєї справи. Особливим чином це твердження стосується будівельного питання.
Сервісне обслуговування басейнів

Сьогодні більшість власників котеджів, приватних будинків мріють в першу чергу про басейн. Чи то басейн у дворі, приміщенні, сауні чи ще десь.
будинки з клеєного бруса

Хто не мріє про власний будинок, побудований з натурального та екологічно чистого матеріалу, який до того ж буде виділятися серед вже порядком набридлих цегляних будівель? Максимально задовольнити всі ці вимоги можуть, мабуть, тільки лише будинки з клеєного бруса.

Останні статті: