› 

Архів розділу Все про нерухомість

ремонт в квартирі

Покупка нової кварти не відбувається миттєво, тому багатьом доводиться збирати довго, чекати і, нарешті, дочекатися виконання своєї мрії. І ось окрилені щастям ви приїжджаєте на нову квартиру і ...
чим добрі інвестиції в нерухомість Чехії

Чехія - це країна замків і знаменитого пива. Її називають «Серцем Європи» адже вона розташована в самій її середині. Якщо ви захочете інвестувати свої кошти в нерухомість в Чехії можете спокійно це зробити, адже це вигідно і безпечно, а також можна знайти нерухомість на будь-який смак.
апартаменти в Болгарії

В наш час, коли всі наслухалися про часті випадки шахрайства при операціях з нерухомістю, можна лише порадити бажаючим придбати апартаменти в Болгарії укладати угоди з компаніями - забудовниками, які проводять не тільки продаж, але і проектують, будують і ремонтують котеджі, вілли, дачі і житлові міські будинки.
придбання нерухомості за кордоном

Сьогодні всі ми спантеличені процесами, що відбуваються як у світовій економіці, так і в економіці нашої країни. Світова фінансова криза, яка охопила всю світову економічну систему в 2008 році, значно вплинула на процеси, що відбуваються в економіці розвинених країн.

Останні статті: