› 

Архів розділу Все про ремонт

Найважливішим питанням для переважної більшості громадян нашої країни є житлове. Для того, щоб чоловіку і жінці створювати сім'ю, думати про дітей, з надією дивитися в майбутнє, їм необхідно мати найголовніше - дах над головою. Враховуючи величезну вартість квадратного метра житла на вторинному ринку, все більше громадян роблять вибір на користь будівельної продукції, яка здається в експлуатацію без фінішної обробки.
Мати власний заміський будинок - мрія кожної людини. Безсумнівно, будинок має безліч переваг перед міською квартирою, але приймаючи рішення купити або побудувати свій будинок, необхідно пам'ятати про особливості проживання за містом.
Враховуючи, що опалення є однією з центральних систем життєзабезпечення в нашому будинку, потрібно з особливою ретельністю підбирати елементи цієї системи. Зокрема, вкрай важливо вибрати радіатор опалення так, щоб він цілком задовольняв Вашим потребам.
Дерево - один з найпоширеніших матеріалів, широко використовуваних в будівництві і ремонті. З його допомогою можна створювати гарні поверхні, створювати практично будь-який стиль інтер'єру. Широкою популярністю користується вагонка.
Одним з ефективних способів прикрасити свій будинок, зонувати приміщення, зробити його індивідуальним є облаштування і дизайн стелі. Традиційно, стелі забарвлювалися в білий колір, але зараз такі рішення зустрічаються все рідше і рідше.
Будівельна справа не без мінусів. Всі прекрасно знають і розуміють, щоб побудувати будинок або зробити ремонт в квартирі без сміття не обійдеться. Мішки з обривками старих шпалер, штукатуркою і всілякими будівельними відходами стоять на сходових клітках або в квартирі.

Вивіз сміття
Особливої естетичності і розкішного зовнішнього вигляду будьякому житловому або офісному приміщенню сьогодні легко можуть додати нові міжкімнатні двері яких на сьогоднішній день представлений величезний вибір. Нерідко з їх допомогою можна надати квартирі або комерційній організації закінченого вигляду після ремонту, а також створити додатковий затишок і комфортну обстановку, гармонійно вписуючи їх в той чи інший інтер'єр приміщення.

Як правильно встановлювати міжкімнатні двері
За статистикою, близько 85% людей, які планують ремонт у своїй квартирі, цю саму квартиру купують. Найчастіше це новобудова, будваріант, рідше - вторинне житло. Але трапляється і таке, що квартира дістається у спадок від батьків, бабусі або далеких родичів. Давайте розглянемо особливості проведення ремонтних робіт у різних типах будинків.

Ремонт квартир
Ви плануєте продавати свою квартиру і не знаєте, чи варто робити в ній ремонт? Якби він точно призвів до підвищення ціни за неї, тоді всі господарі навіть не роздумували. А оскільки це все витрати, відшкодування яких під сумнівом, доводиться вагатися. Так бути чи не бути ремонту? Що він дає, а чим загрожує його відсутність?

Ремонт квартири на продаж
Як показує практика ремонт квартири краще починати у весняно-літній період. Тому що в цей час краще і головне набагато швидше сохне стяжка, шпаклівка, і найголовніше провітрюється квартира, від підвищеної вологості і неприємних запахів, які будуть супроводжувати весь процес ремонту.

З чого почати ремонт квартири

Останні статті: