› 

Архів розділу Зроби ремонт сам

Сучасні технології постійно нас радують своїми досягненнями. Сьогодні вже нікого не здивуєш звичайними наливними покриттями, набагато привабливіше стає 3d варіант.

Наливна 3d підлога
Одне з перших правил, яке нам повторюють з дитинства, говорить про те, що зі струмом не жартують. Дійсно: він "жалить" з такою швидкістю і силою, що майже завжди людина не встигає схаменутися.
Дерев'яна підлога підходить майже під будь-який інтер'єр і створює в оселі приголомшливий затишок, а ще в квартирі чи будинку буде завжди дуже тепло.
Циклювання дерев'яної підлоги - один з недорогих способів зробити гарну підлогу в квартирі своїми руками.
Килим на поролоні - відмінне покриття, яке зробить підлогу більш теплою, однак без вправності і знань правильно укласти матеріал досить непросто.
"Японські стінки" здійснюють маленькі дива. Вони підходять до будь-якого інтер'єру і здатні розділити простір так, як вам необхідно. Зауважимо, що мова йде не про інтер'єр в східному стилі і не про універсальні японські штори, а саме про стінки, або фахверкові конструкції, які можуть замінювати двері, вікна, стіни, ширми і дверці шаф.
Мостини, відомі з давніх часів, стали сьогодні дуже модним підлоговим покриттям, що відрізняється високою якістю і доступними цінами.
Все частіше вони стають гідною заміною паркету і виготовляються не тільки з деревини, але також з ламінованих смуг, які покриваються декоративним шпоном.
З плином часу дерев'яні підлоги втрачають свої якісні характеристики: вони отримують ті чи інші ушкодження, в них з'являються щілини. Інакше кажучи, вони починають вимагати ремонту. Як полагодити дерев'яні підлоги власними силами, спробуємо з'ясувати.
Відразу слід застерегти, що для того, щоб провести ремонт підлоги зовсім необов'язково звертатися за допомогою до фахівця.
Створити металевий каркас на балкон власними силами не складе труднощів, якщо дотримуватися деяких простих правил. Але в першу чергу необхідно пам'ятати про безпеку.
Ремонт кімнати не можна вважати завершеним, якщо в ній зроблено все, та тільки вікна залишилися без "наряду". Трохи терпіння, і довгоочікуваний день закінчення ремонту настав! В оформленні інтер'єру штори відіграють одну з найголовніших ролей. Будучи найбільшою колльоровою плямою, вони притягують погляд, а, відповідно, змусять ваших гостей судити про себе, хай і потай.
Кесонні стелі

Декоративні або кесонні стелі виглядають неймовірно гарно. Роблять їх в приміщенні, висота якого становить не менше 2,5 м. У це важко повірити, але навіть якщо колір матеріалу для декору замінити, наприклад, на білий, а саму кесонну стелю змістити хоча б на кілька сантиметрів вниз, буде створюватися враження , що вона зараз впаде комусь на голову.

Останні статті: