› 

Архів розділу Дизайн інтер'єру

Цікаво, але в епоху Відродження людина, що вміла виконувати фрески, завжди вважалася геніальним майстром. Що ж, в ті часи фрески дійсно віртуозно прикрашали численні церкви і палаци, та й сьогодні в Єгипті і Греції можна побачити приголомшливі роботи, створені в епоху Ренесансу такими майстрами як Рафаель, Мантенья, Мікеланджело або Леонардо да Вінчі.

Сьогодні проблема нерівних поверхонь вирішується досить просто. Так стеля з гіпсокартону або натяжна стеля відмінно приховує криві стелі, якісне покриття підлоги - нерівну підлога, а декоративні стінові панелі - нерівні стіни.

Декоративні стінові панелі
Оздоблення стін

Оздоблення стін дозволяє не тільки надати естетичного зовнішнього вигляду, але і вирівняти їх поверхню. Розподіл розчину має цілий ряд особливостей, правильно виконати його починаючому майстрові буває дуже складно.
Сучасне планування квартири

Планування квартири - це один з можливих варіантів організації простору таким чином, щоб забезпечити максимальний комфорт і зручність для людини.
Професійний дизайн

Проведення ремонтних робіт практично неможливе без розробки дизайну приміщення. Навіть незначний косметичний ремонт вимагає від власника квартири хоча б мінімальних зусиль по розробці дизайну, підбору кольорової гами оздоблювальних матеріалів, визначення оптимальної розстановки меблів і т.д.
ремонт дитячої кімнати

Рано чи пізно кожна людина стикається з необхідністю проведення ремонту в квартирі. Ідеальним варіантом у такій ситуації є допомога професіоналів, але далеко не всі люди можуть звернутися до дизайнера, скористатися послугами будівельної компаніі.
Обирайте найкраще!

Вочевидь, що сфера ремонту та оздоблення приміщень - справа прибуткова і популярна. Саме ця обставина є причиною такої високої конкуренції серед фірм, що пропонують послуги такого роду.
Дизайн інтер'єру - перший етап ремонту квартири

Починаючи ремонт квартири, господарі в першу чергу намагаються вибрати матеріали, закупити їх і продумати питання доставки. Домовляються з майстрами і роздумують над виконанням певних робіт власними силами.
венеціанська штукатурка

Сьогодні, коли нові матеріали для оздоблення та будівництва стрімко з'являються і завойовують популярність серед споживачів, вибирати варіант обробки стін, наприклад, досить просто і навіть цікаво.
Венеціанська штукатурка

Серед усього різноманіття сучасних покриттів для стін явно виділяється одна штукатурка. Вона легко полірується і не утворює тріщин, а після нанесення спеціального воску може застосовуватися і у вологих приміщеннях. Мова йде про венеціанську штукатурку.

Останні статті: