› 

Архів розділу Штукатурка

Декоративна фасадна штукатурка

Фасадна штукатурка - це оздоблювальні матеріали нового покоління. У сучасному будівництві їм приділяється особлива роль. Декоративна фасадна штукатурка виконує не тільки естетичну оздоблювальну роль. Фасадна штукатурка виконує ще й роль захисного шару на поверхні стін будівлі. Таким чином, захищається поверхню оздоблювальних матеріалів від атмосферних опадів і ультрафіолету.
Як зробити штукатурку своїми руками

Якщо ви не боїтеся брудної роботи, то під час ремонту будинку або квартири цілком можливо ряд опоряджувальних робіт виконати своїми руками. Це суттєво дозволить вам заощадити, а також позбавить вас від здійснення контролю над виконанням цих робіт.

При проведенні штукатурних робіт своїми руками слід дотримуватися ряду правил, які допоможуть привести цей процес до потрібного результату. Перед тим, як зробити штукатурку своїми руками необхідно вирівняти поверхню стін.
венеціанська штукатурка

Одним з видів матеріалів для декоративного оздоблення стін є венеціанська штукатурка. Вона може бути найрізноманітнішою: матовою, блискучою, гладкою, рельєфною. Все це залежить від нанесення, адже техніка венеціанської штукатурки настільки різноманітна, що можна досягти самого неймовірного ефекту.
декоративна штукатурка

Нещодавно декоративна штукатурка вважалася рідкісним і навіть екзотичним оздоблювальним матеріалом. А зараз це один з найпопулярніших матеріалів для обробки. Оздоблення стін декоративною штукатуркою відкриває набагато більше можливостей для реалізації своїх ідей, ніж стандартні види обробки стін, такі як обклеювання їх шпалерами або проста забарвлення.

Останні статті: