› 

Архів розділу Фундамент

Як правильно залити фундаментНа самому початку будівництва фундаменту будинку потрібно передбачити його гідроізоляцію. Завдяки гідроізоляції будівля простоїть довше, а мікроклімат всередині будинку не буде відрізнятися надлишковою вологістю.

Капіляри і пори застиглого бетону добре проводять вологу з грунтових вод в фундамент, і при відсутності гідроізоляції, ця волога піднімається вгору, проникаючи в стіни будинку. При перепаді температур, відтаванні-замерзанні, вона руйнівно впливає на всю будову, в тому числі і на фундамент.
Гвинтовий фундамент своїми руками

Безсумнівно, однією з міцних і довговічних конструкцій є пристрій фундаменту на гвинтових палях. Дачний фундамент при цьому може бути виготовлений для експлуатації в різних кліматичних умовах. Якщо ви маєте уявлення, як виглядають гвинтові палі, з яких створюється гвинтова конструкція, то вам не складе труднощів зробити фундамент гвинтового типу.
Плитний фундамент своїми руками

Плитний фундамент, є різновидом дрібнозаглиблених, а точніше не заглиблених фундаментів, які закладаються на глибині 40-50см. Головна відмінність плитних фундаментів від всіх інших полягає в тому, що вони мають жорстке просторове армування по всій несучій площині, що дозволяє без внутрішньої деформації сприймати навантаження, яке обов'язково виникає при нерівномірному переміщенні грунту.
Фундамент з блоків своїми руками

Один з відносно простих і швидких варіантів будівництва фундаментів - з бетонних фундаментних блоків. Фундаментні блоки можуть бути суцільними і порожнистими.
Опалубка і армування фундаменту своїми руками

Сьогодні, мова піде про армування фундаменту своїми руками. Який би фундамент ви не вирішили зводити, будуючи власний будинок, вам не обійтися без заливки бетону і надання йому необхідної форми.

Будуєте ви фундамент стрічкового типу або плитного, необхідна опалубка. Вона стане в нагоді і в тому випадку, якщо зводиться пальовий фундамент - для заливки ростверку.
гідроізоляція фундаменту

На самому початку будівництва фундаменту будинку потрібно передбачити його гідроізоляцію. Завдяки гідроізоляції будівля простоїть довше, а мікроклімат всередині будинку не буде відрізнятися надлишковою вологістю.

Капіляри і пори застиглого бетону добре проводять вологу з грунтових вод в фундамент, і при відсутності гідроізоляції, ця волога піднімається вгору, проникаючи в стіни будинку. При перепаді температур, відтаванні-замерзанні, вона руйнівно впливає на всю будову, в тому числі і на фундамент.
Будівництво фундаменту будинку

Будівництву будинку передує підготовчий період, що включає оформлення у власність землі, на якій вестиметься будівництво та обстеження грунту на цій ділянці. Виходячи з того, якими властивостями володіє цей грунт, і буде вирішуватися питання про те, який саме фундамент своїми руками ви будете зводити під майбутній будинок.
буронабивний фундамент

У тих випадках, коли умови вимагають зведення саме стовпчастого фундаменту, приватні забудовники, найчастіше, приймають рішення заливати саме буронабивний фундамент своїми руками.
стовпчастий фундаментПри будівництві заміського будинку, роблячи вибір між двома видами фундаменту: стовпчастий або пальовий, ми вибираємо стовпчастий.

Так чому ж саме стовпчастий фундамент своїми руками, ми вибираємо для будівництва?

Такий вибір виправданий, при будівництві легкої споруди, наприклад, дачного будиночка. Великі об'єми земляних робіт, як при будівництві стрічкового фундаменту, не потрібні, враховуючи, що будиночок досить легкий.

Останні статті: