› 

Архів розділу Баня

піч для бані своїми руками

Баня без печі бути не може. Сьогодні ринок пропонує любителям парної справи готові джерела банного тепла будь-яких конструкцій від самих різних виробників. Але тільки побудована своїми руками під конкретну баню піч буде відповідати суворим вимогам вимогливих парильників-гурманів. Багато з тих, хто хоче побудувати баню йдуть простим шляхом: купляють готову металеву пічку, яка підходить за своїми параметрами до приміщення, і пристосовують її до сформованих умов експлуатації.
Каркасна баня своїми руками

Відкладений в нашій підсвідомості образ типової російської бані - такий собі дерев'яний зруб, мало не на «курячих ніжках», на березі озера, наполовину завалений снігом і з труби валить дим, а з дверей пар. Мийка-парилка йде повним ходом. Краса неймовірна. От би таку на дачу або у двір будинку.
будівництво бані

Як відомо при будівництві тієї чи іншої споруди, ми найчастіше стикаємося з кількістю вживаного матеріалу, важкістю складання і ціною на той чи інший матеріал. Як правило будь-яке будівництво починається з фундаменту, в нашому випадку баня збирається на фундаменті, який не потребує використання великої кількості бетону.
російська баня своїми руками

Традиційно всякий руський, крім швидкої їзди, любить і російську баню. Як казав Остап Бендер: "...це факт, і від нього не відмахнешся...". Ми не збираємося співати дифірамби російській бані і розповідати про її корисні і цілющі властивості тому, що це давно всім відомо. Ми збираємося разом з вами розпочати будівництво російської бані своїми руками на дачній ділянці або у дворі будинку. І, якщо ви згодні, то давайте приступимо.
як побудувати баню

Баня і вода. Ці два поняття пов'язані з собою нерозривно. Тяга людей до води пояснюється цілком зрозумілими причинами, адже ми більш ніж на 90% складаємося з води. А поява бань у різних народів практично одночасно, пояснюється тим, що її цілющі і гігієнічні властивості не можна замінити ніякими ліками.

Останні статті: