› 

Архів розділу Ремонт стелі

дворівневі стелі з гіпсокартону

Дворівневі стелі з гіпсокартону не тільки дозволяють реалізувати практично будь-яку дизайнерську ідею і додати приміщенню святкового і стильного вигляду. Вони приховують інженерні комунікації, покращують акустичні властивості приміщення, підвищують теплоізоляцію. Ще одна чудова якість гіпсокартону - висока вогнестійкість.
як побілити вапном

Найпростіший спосіб привести кухню до ладу - це побілити вапном стелю. Побілка стелі своїми руками це до того ж ще і найдешевший спосіб ремонту, тому вартість побілки стелі мінімальна.

Для того, щоб пофарбувати поверхню, вам необхідна побілка, яка виготовляється з гашеного вапна або крейди. Побілка стелі валиком з використанням водоемульсійної фарби - ще один варіант поновлення стелі. Однак, зупинимося на першому варіанті.
клейова стеля

Клейова стеля - це квадратні чи прямокутні панелі, виконані з екструдованого полістиролу. Якщо ви прийняли рішення на користь таких стель, то слід вибирати клейові стелі виключно з ламінованою плівкою.
обробка стелі своїми руками

Наша стаття про те, як виконується обробка стелі. Ви дізнаєтеся про те, як відбувається обробка стін і стель своїми руками в квартирі пластиковими панелями, гіпсокартоном або деревом.
монтаж багаторівневих стель своїми руками

Багаторівневі натяжні стелі з гіпсокартону стають все більш популярними. Тому існує кілька причин. Перша - площа багаторівневої стелі ділиться на декілька функціональних зон. Друга - каскадна стеля змінює зовнішній вигляд кімнати, її геометрію. Все це дозволяє втілити в життя найсміливіші дизайнерські ідеї. Плюс до всього - установка світильників у натяжні стелі дозволяє створювати незвичайне освітлення, а ще багаторівневі стелі - це ідеальний спосіб приховати від сторонніх очей всі існуючі дефекти базової стелі.
підвісна стеля грильято

Підвісна стеля грильято (стандартна комірка) - найпоширеніший тип стелі, який відрізняється суворими формами і класичним виглядом.
оздоблення стелі

Офіс - це приміщення, яке багато в чому створює імідж компанії, тому до його оздоблення його стелі, потрібно підходити дуже серйозно. Сучасні виробники пропонують величезну кількість оздоблювальних матеріалів, кожен з яких має власні переваги і недоліки. Не дивно, що при необхідності проведення ремонтних робіт в офісному приміщенні питання про вибір матеріалу для оздоблення стелі стоїть дуже гостро.
монтаж натяжної стелі своїми руками

Натяжні стелі - єдине полотно з надміцного вінілу, яке розтягується за допомогою спеціального обладнання на профілях, прикріплених до стін. Так утворюється монолітна, абсолютно рівна поверхня практично будь-якої площі та конфігурації, яка при цьому має унікальні експлуатаційні якості.
дизайн стель

Починаючи ремонт, дизайн стель турбує майбутніх новосельців в першу чергу.

Останнім часом особливою популярністю стали користуватися натяжні стелі, у зв'язку з їх відмінними характеристиками і естетичним зовнішнім виглядом. Вдалий дизайн інтер'єру стель вирішує відразу кілька завдань: підкреслює плюси приміщення, приховує недоліки, і в ряді випадків навіть трансформує їх в переваги.
як зробити стелю з гіпсокартону своїми руками

Немає нічого складного в тому, як зробити стелю з гіпсокартону своїми руками. Для цього достатньо мати час і бажання. З появою на ринку гіпсокартонного листа стали доступні ідеально рівні стіни, химерні вигини фігурної стелі з гіпсокартону, функціональна зручність міжкімнатних перегородок.

Останні статті: