› 

Архів розділу Ремонт стін

У статті описуються способи розрізання гіпсокартону за допомогою монтажного ножа, ножівки і електричного лобзика.

Як розрізати гіпсокартон
Монтаж гіпсокартону своїми руками. Інструменти, роботи, вимоги.

Хочеться відразу відзначити, що обробляти гіпсокартон часом буває дуже цікаво, і цей процес може стати творчим. В даний момент існує кілька методів обробки гіпсокартону, і кожен може підібрати прийнятний саме для нього. Давайте ж ознайомимося з найбільш популярними з них.

Монтаж гіпсокартону своїми руками
Як клеїти гіпсокартон

Стаття про те, як клеїти гіпсокартон своїми руками.

Доброго дня, шановні відвідувачі сайту з будівництва та ремонту! Так як основна місія ntk.com.ua допомагати людям практичними порадами з будівництва приватного будинку або ремонту квартири своїми руками, продовжуємо публікувати статті, які можуть бути корисними.
Щоб якісно класти плитку на стіну необхідно:

  1. Підготувати поверхню;
  2. Вибрати правильний клей і інструмент;
  3. Визначитися з типом плитки і візерунком її укладання;
  4. Власне покласти плитку і вибрати затирку для швів.

Як класти плитку на стіну
Підготовка стін своїми силами

Підготовка стін під фарбування або до поклейки шпалер, як правило, починається з підготовки поверхні.

На даному етапі рекомендується ретельно вирівняти поверхню стін, пройшовшись по ним шпаклівкою. Попередньо змоченою тканиною, яка після висихання дає усадку і натягується, оббивають дерев'яні поверхні перед поклейкою шпалер.
Монтаж стінових панелей ПВХ і МДФ

Останнім часом стали дуже популярні пластикові панелі з ПВХ. Такий вид панелей пвх активно використовується в школах, в будівлях виробничого і господарського призначення, а також - в офісах, в лікарнях і магазинах. В квартирі монтаж стінових панелей ПВХ найчастіше використовується для обробки стін у туалеті, ванній кімнаті, на кухні та в коридорі, тобто застосовуються для внутрішньої обробки приміщень.
Штроблення стін своїми руками

Штроблення стін під проводку по суті своїй - технологічний процес створення штроб (це можуть бути як канавки, так і борозни) різної ширини і глибини в стіні, стелі або підлозі.
Обшивка стін гіпсокартоном своїми руками

Велику кількість переваг має обшивка стін гіпсокартоном. По-перше, це досить швидко і легко, по-друге, під гіпсокартон завжди можна заховати елементи проводки. Плюс до всього можна проводити обшивку гіпсокартоном навіть старих стін, оскільки обшивка стін ніяк не залежатиме від їхнього стану. Проте, такий спосіб обшивки має й істотний недолік - утворюється порожнеча стін.
шпаклівка стін

Якщо ви робите ремонт квартири або будинку, шпаклівка стін може знадобитися після установки штукатурних маячків та вирівнювання стін штукатуркою. Особливо, якщо ви збираєтеся клеїти шпалери на стіну або фарбувати їх. Оскільки ми не розглядаємо варіанти проведення ремонту з залученням робітників, то в цій статті буде розглядатися весь процес шпаклівки стін своїми руками, в тому числі декоративна шпаклівка стін і шпаклівка стін з гіпсокартону.
Облицювання стін своїми руками

Один з найбільш кропітких видів робіт - облицювання зовнішніх стін.

Останні статті: